Захист об'єкта від проникнення вологи ззовні способом впорскування гідрофобних гелів і інших складів забезпечує ряд позитивних факторів:
- За допомогою цього способу можна уникнути повноцінного ремонту, що передбачає розкриття поверхні, засипаної грунтом.
- Ці роботи можна здійснювати і в період спорудження об'єкта, і після закінчення робіт. При реалізації цієї методики не потрібно демонтаж штукатурного шару або облицювальної плитки.
- Гідроізоляційна мембрана гарантовано щільно і надійно обволікає поверхню, що захищається.
- Ін'єкційна технологія може використовуватися при аварійному локальному ремонті для ліквідації напірного прориву води.
- Гідрозащита здатна протистояти натиску води до кількох атмосфер, не втрачає свої якості при знижених температурах і при інших негативних впливах навколишнього середовища.
- Впорскується матеріал здатний проникнути навіть в найдрібніші пори і порожнини.
- Час застигання використовуваного матеріалу залежить від його хімічного складу і може складати всього декілька секунд, що принципово при ліквідації аварій.
- Даний тип гідроізоляції безпечний для питної води.
- Однак виконання цієї технології не можна віднести до заходів, простим у виконанні. По-перше, необхідно спеціальне устаткування, по-друге, гідроізоляційні склади густіють дуже швидко, тому впоратися з ними можуть тільки спеціально навчені фахівці. Здійснюватися ця методика може тільки після обстеження об'єкта, вибору матеріалу для ін'єктування і уточнення складу і порядку проведення робіт.